درباره شرکت پتوی نگار یزد

نگار یزد

 

تاریخچه 40 سال فعالیت تولیدی پتوی نگار یزد

 

شرکت تولیدی پتوی نگار یزد در تاریخ 1359/05/03 با شماره 970 به ثبت رسید . عملیات اجرایی شرکت در سال 1361 شروع  و  در سال 1362 با نام شرکت تعاونی ریسندگی استقلال (سهامی خاص) با ظرفیت تولید 720 تن در زمینه  ریسندگی الیاف مصنوعی با 15 نفر نیروی انسانی فعالیت اجرایی خود را آغاز نمود .

در فاصله سالهای 62 تا 66 شرکت در زمینه ریسندگی فعال بود اما در سال 66 با فکر توسعه ،بخش رنگرزی به حوضه کاری شرکت اضافه شد و  این سیر پیشرفت ادامه داشت تا در سال 71 با اضافه شدن دستگاه های تولید روفرشی و گلیم وارد عرصه بافت شد  و نیروی انسانی این شرکت به 50 نفر افزایش یافت .

در سال 1380 این شرکت تغییر فرایند تولید را در دستور کار خود قرار داد و در زمینه تولید پتوی مینک با ظرفیت 220 هزار تخته در سال  ، گامهای نخستین را برداشت و با پشتکار و یاری خدا و همت کارکنان میزان تولید را تا سقف 650 هزار تخته در سال افزایش داد .

در سال 1383 بلند همتی بزرگ مردان این شرکت و همیاری دولت در بخش توسعه ، مسیر جدیدی را برای توسعه و اشتغال زایی پیش روی شرکت قرار داد و با خرید دستگاه های پیشرفته و به روز این کارخانه وارد مرحله جدیدی از توسعه ، در فضای رقابتی وارد عرصه تولید پتوهای راشل شد  در این سالها سطح اشتغالزایی شرکت اعم از نیروهای مستقیم و غیر مستقیم افزایش پیدا کرد .

در سال 1384 متناسب با حوضه فعالیت جدید نام شرکت به    کارخانه تولید ی پتوی نگار یزد    تغییر و در عرصه نام آوران صنعت تولید پتوی کشور گام نهاد و این مسیر توسعه همچنان ادامه دارد .

در ادامه روند توسعه ، فعالیت این شرکت در محدوده شهرک صنعتی تفت – یزد نسبت به راه اندازی واحد جدید خود اقدام تا در سالهایی که تولید  ، محور توسعه کشور قرار گرفته زمینه اشتغال بیشتر و افزایش تولید ناخالص ملی فراهم گردد و این روند همچنان ادامه خواهد داشت و به آینده بهتر می اندیشیم و امیدواریم .

 

” این مسیر رو به رشد انشاالله با یاری خداوند و همیاری کارکنان و فعالان عرصه تولید ،

وبا اتکا به تجربه 40 ساله بزرگمردان این شرکت ادامه خواهد یافت”